Aktuality

Tisková zpráva ke vzniku iniciativy
Zachraňme naši republiku

Tisková zpráva v PDF
12. září 2022

Zachraňme naši republiku

Zachraňme naši republiku je společná aktivita stran, hnutí a osobností, kteří se spolu aktivně scházejí a jednají o vzájemné spolupráci a společném postupu. Na základě jednání u kulatého stolu budou vydávat společná prohlášení a konkrétní plány na možné zastavení ničení naší republiky, kterou realizuje vláda Petra Fialy.

Pracujeme na tom, aby vznikl nepolitický kompetentní tým odborníků s organizačními a manažerskými schopnostmi, který by v případě pádu vlády, který by v zájmu České republiky měl přijít co nejdříve, mohl ihned prevzít vládu v této zemi, a který bude mít podporu politických stran napříč opoziční scénou.
11. září 2022Záznam z vyhlášení Zachraňme naši republiku
Ctiněves – Říp 10. záříJiří Kobza (SPD), Milan Čech (Trikolóra), Ladislav Jakl (Institut Václava Klause), Daniela Kovářová (bývalá ministryně spravedlnosti), Marek Obrtel (domobrana), Václav Hrabák, Otto Jarolímek (Soukromníci), Věra Bourová (ANS), Pynelopi Cimprichová (Švýcarská demokracie), Jan Skalický (Kudy z krize) a další. Hudbou doprovází písničkář Pepa Nos. Na závěr česká hymna na Řípu
Raptor TV
10. září 2022

Článek na Protiproudu: Zachraňme naši republiku!

Setkání vlastenců na Řípu: Zachraňme naši republiku! Osobnosti vyzývají: Šílená vláda Petra Fialy musí okamžitě skončit. Zastavme cenzuru a šikanování kvůli odlišným názorům! Jen jednotné hnutí odporu může vládu porazitvýzva v PDF ke stažení

Sledujte náš web a také se přihlaste k odběru

Naší výzvou k demisi naše aktivita nekončí, ale začíná.

Na dalších krocích k záchraně naší republiky usilovně pracujeme a co nejdříve budeme tyto další kroky zveřejňovat a šířit.

Naše aktivita je otevřená všem lidem, stranám a spolkům, kteří chtějí přiložit ruku k dílu za záchranu naší krásné země.

Tím nejdůležitějším, aby se naše snahy naplnily, je vaše aktivita a podpora. Bez ní to nepůjde. Ale právě protože země česká oplývá moudrými a statečnými lidmi, tak věříme, že zvítězíme.


Mediální partneři


             

#zachranmerepubliku